Miroslav Pilát

Odkazy

Email Tisk PDF

Oblíbené stránky, firmy, společnosti:

Tisk a úprava fotografií Aggra.cz

Cestovní  a poradenská firma Md-consulting.cz

Příroda-Petr Bambousek-www.sulasula.com


O ČFFU

ČFFU je jediným oficiálním zástupcem FIAP pro Českou republiku a jako jediná má tedy oprávnění potvrzovat žádosti o přiznání titulu FIAP. Informaci o podmínkách přidělení titulu odešleme na vaši žádost. Jednou z hlavních úloh federace je podpora a propagace fotografického umění. ČFFU přináší ne vždy jednoduše přístupné informace fotografické veřejnosti.

Členové federace budou informováni o všech aktivitách, které pořádají nadnárodní fotografické organizace a dále informace o významných aktivitách svých členů.

Každý člen ČFFU má možnost prezentovat svoje fotografie na internetových stránkách www.cffu.cz.

Pro členy ČFFU jsou zajištěny slevy v různých fotoprodejnách.

Stát se plnohodnotným členem federace je snadné – stačí vyplnit přihlášku a uhradit členský poplatek na číslo účtu 0100209389/0800 u České spořitelny.

Pro jednotlivce činí členský poplatek 400,- Kč na aktuální rok.

Členem se však mohou stát také organizace (sdružení, kluby, svazy, ...). Pro tyto kolektivy je poplatek 1 000,- Kč ročně.

Členové federace získají průkaz člena federace, organizace obdrží certifikát o členství. ČFFU má také jedinečný nástroj k informováníširoké veřejnosti, a to díky exkluzivnímu partnerství s časopisem PhotoArt. Naší pozornosti neujdou ani salony

 

 
You are here: